Sexuálne zdravie potrebuje starostlivosť

Vypadávanie vlasov

Strata vlasov, plešatosť, alopécia - k tomu dochádza keď vlasy nerastú, ale nadmerne vypadávajú (strata viac ako 100 vlasov denne). Rednutie vlasov postihuje okolo 75% mužov v Európe.

Vypadávání vlasů u muže příčiny

Depresie a stres majú priamy vplyv na padanie vlasov. Po prežitom silnom strese vlasy môžu začať nadmerne vypadávať. Vypadávanie vlasov u mužov je spôsobené hlavne geneticky a hormonálne.

Mnohí ľudia sa s týmto problémom často stretávajú. Stačí len prežiť stres - vlasy strácajú lesk a môže dokonca začať ich vypadávaniu. V zriedkavých prípadoch sa tento problém rýchlo rieši sám od seba. Časté stretnutia so stresovými situáciami môže viesť k narušeniu rastu vlasov, ktoré sa môže stať chronickým.

Najčastejšou príčinou padanie vlasov - je výsledok dlhotrvajúcich stresu. Môže sa to prejavovať, že pri česaní zostáva na hrebeni príliš veľa vlasov, alebo si stále všímajú padnuté vlasy na golieri saka... Vypadávanie vlasov je často spojené s nedostatkom vitamínov a stopových prvkov v tele, endokrinnými poruchami a ďalšími ochoreniami.

V súčasnej dobe na trhu existuje veľká ponuka 'zaručene' pôsobiacich prípravkov proti vypadávaniu vlasov. Vo väčšine prípadov sa však jedná o kozmetických prípravkoch. Pred výberom prípravku proti vypadávaniu vlasov sa poraďte s odborným lekárom, ktorý vám predpíše určité lieky na spomalenie padanie vlasov.

Generická Propecia je moderný liek proti vypadávaniu vlasov u mužov. Liek Propecia zastavuje padanie vlasov a obnovuje ich rast. Účinnosť lieku proti padávání vlasov Propecia je overená tisíckami muži!